Concept Two

199,00 zł

-+
Bo w każdym z nas drzemie artysta. Torba z kolekcji CONCEPT to propozycja dla odważnych i nie bojących się wyznaczać trendy kobiet. Zaprojektowana tak, aby spełniać również funkcję torby unisex – dla mężczyzn. Torba wykonana z niepowtarzalnego materiału powstającego w wyniku recyclingu. Utrzymana w prostym fasownie z wyrazistymi dodatkami jest dobrym uzupełnieniem do kreacji.

Opis


Model: Concept Two

Materiał: recykling

Dodatki: zawieszka na klucze, pasek skórzany

Torba wykonana w fasonie prostokąta lub kwadratu, z materiału recyklingowego wzbogacona dodatkami jak skórzany pasek, ćwieki i naszywki. Wewnątrz znajduje się wytrzymała, bawełniana podszewka. Dwie funkcjonalne kieszonki umożliwią dobrą organizację wszelkich niezbędnych rzeczy, a zawieszka na klucze pozwoli odnaleźć je w przeciągu sekundy. Już nigdy ich nie zgubisz. Torba posiada solidne uchwyty wykonane z naturalnej skóry w kolorze karmelowym. Nowy, dłuższy pasek umożliwia umożliwia nosić wygodne noszenie torby na ramieniu lub łokciu, a nawet przewieszonej przez tułów. Torba jest torbą otwartą.

Torbę można czyścić w praniu ręcznym oraz mokrą szmatką. Torby wykonanych z ecoskóry lub ze skórzanymi uszami nie powinno się prać.

Torbę z kolekcji JuMiBag Concept szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Dodatkowe informacje


Wymiar standard

szerokość – 39 cm

wysokość – 45 cm

długość uszu – 50 i regulowany cm